All for Joomla All for Webmasters

Kurumsal

Atlı Grup Danışmanlık ve Mühendislik Ltd. Şti. Çağımızda, pazar payını genişletmeyi ve sağlıklı büyümeyi hedefleyen bir kuruluştur. Müşterilerini memnun etme ile süreçlerini iyileştirmenin ötesinde yeni oluşumlara girmek zorundadır. Bu da tüketici dostu olmaya odaklanmak ile somutlanır. Tüketici dostluğunun anlamı, müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki beklentileri ile mümkün olduğunu bile düşünemeyecekleri ürün ve hizmetleri sağlamak ve her koşulda önce tüketici diyebilmektir. Tüketici dostluğu, müşteri süreçlerinin nasıl çalıştığını, müşterinin sosyal, teknolojik, ekonomik ve idari ortamlardaki etkenlerin bu süreçleri nasıl etkilediğini bilmeyi gerektirir. Rekabetin getirdiği bu zorunlulukları ve gereklerinin yerine getirilmesi için kurum ve kuruluşlara hizmet vermeyi amaç edinerek Kütahya’ da bulunan Atlıgrup Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Misyonumuz;

Kalite ve çevreye duyarlılık ilkesiyle; müşterilerimize güvenilir, dinamik, yenilikçi ve verimli hizmet vermek, müşterilerimiz için ihtiyaca özel uygulamalar geliştirerek ekonomik, rasyonel, pratik ve doğru çözümler bulmaktır.

Vizyonumuz;

Kendi alanımızda etkin çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak ve müşterilerimizin işlerinde sonuçları ölçülebilir değerler oluşturmaktır.